sobota, 12 stycznia 2013

Cześć wszystkim.Na dobry początek.


Cześć. Jestem Olka, lubię koty. Założyłam bloga bo...bo tak. W 'realnym' życiu nie mam zbyt wielu przyjaciół (jeśli ci moi przyjaciele w ogóle mnie uważają za przyjaciółkę), więc nie mam się komu wygadać z moich bardzo poważnych 'problemów'. Ostatnio zauważyłam że wiele blogów zawiesza swą działalność, więc to chyba dobry moment na start. Tak więc trochę więcej o mnie. Mam kilkanaście lat, szczerze mówiąc to niezbyt wiele. W sumie wyglądam na więcej. Lubię sms-ować, lecz prawie nigdy nie mam pieniędzy na koncie. Interesuję się japońską moda uliczną oraz czytaniem mang, moją ulubioną mangą jest 'Sailor Moon', a anime... Hm, nie umiem wybrać. Smutne, nudne życie.
Raczej nikt nie będzie czytać bloga, nie doda się do obserwatorów, ale spróbować warto, nie? Co nie? Nie...

Papa.

/Dopisek z maja 2014- płaczę jak to czytam hahahahahaha/

4 komentarze:

 1. bede wpadala

  http://littleamyblue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie jest porównać sobie ten wpis,do tych najnowszych.Liczyłaś kiedykolwiek,że twój blog zyska tak na popularności? W końcu masz już ponad 200 czytelników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Awww, jakie to kochane zobaczyć w tak odległym poście nowy komentarz. Nie uważam, że można to nazwać popularnością, aczkolwiek 200 czytelników to dla mnie niesamowicie duża liczba. Szczerze mówiąc nigdy się nie spodziewałam i za każdym razem, kiedy widzę nowego obserwatora, moje serce topi się z radości. Zwłaszcza, że początki szły mi dooość średnio, wiele razy chciałam usuwać bloga, porównywałam się z innymi i było mi przykro, że najwidoczniej blogowanie nie jest dla mnie.

   Usuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze oraz obserwacje. ♡ W miarę możliwości odwdzięczę się.